Завтра у Харкові пройде марш пам'яті героїв УПА та загиблих під час АТО

Завтра у Харкові пройде марш пам'яті героїв УПА та загиблих під час АТО

Марш пам’яті героїв Української повстанське армії (УПА) та загиблих під час АТО відбудеться в Харкові ввечері 14 жовтня за ініціативи батальйону «Азов».


«Було ухвалено рішення щодо проведення цих маршів у Харкові, Одесі та Києві... Ми говоримо про те, що роблять представники батальйону «Азов». Вони виступили з ініціативою та патронують проведення маршів у цих трьох містах», – повідомив представник батальйону «Азов» Михайло Ніконов на прес-конференції в Харкові в понеділок, інформує Інтерфакс-Україна.

Ідею проведення маршу вже підтримали деякі громадські організації та рухи («Східний корпус», «Правий сектор», «Громадська варта Харків», «Слобідське козацьке військо», харківські «ультрас» та інші). За прогнозами організаторів, в акції візьмуть участь до 3 тисяч людей.

М. Ніконов наголосив, що акція має аполітичний та мирний характер.

«Використання піротехніки на марші не заплановано, цьому запобігатимуть. Ми будемо наполягати на тому, щоб абсолютна більшість учасників маршу була без балаклав, оскільки це бентежить громадськість... Ми робитимемо все, щоб уникнути провокацій», – сказав М. Ніконов.

За його словами, виняток із цього правила можуть становити лише учасники так званої театралізованої групи (люди у формі ЗСУ, УПА та козацтва).

М. Ніконов також назвав абсурдом поширювану в соціальних мережах інформацію про начебто плановані учасниками маршу заворушення та погроми (зокрема, захоплення православних церков).

У свою чергу начальник управління громадської безпеки ГУ МВС у Харківській області Сергій Бірбасов, який також був на прес-конференції, повідомив, що міліція вживає заходів, щоб не допустити провокацій і порушень громадського порядку під час маршу.

«Звісно, буде посилене патрулювання центру міста, як завжди під час масових заходів. Крім того, ми спільно з організаторами здійснюватимемо охорону громадського порядку. Буде достатня кількість працівників міліції», – сказав С. Бірбасов.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Актуально


Мовний режим у школах і завдання дерусифікації

Мовний режим у школах і завдання дерусифікації

Цікавий факт з історії об’єднання Східної і Західної Німеччини навів історик Василь Ткаченко. Одразу...
Голод 33 року. Моторошний фільм про трагедію українського народу "19.33"

Голод 33 року. Моторошний фільм про трагедію українського народу "19.33"

1933 року центральною та східною Україною прокотилася хвиля голоду, яку штучно спровокувала радянська...
УКРАЇНА. ПОВЕРНЕННЯ СВОЄЇ ІСТОРІЇ.

УКРАЇНА. ПОВЕРНЕННЯ СВОЄЇ ІСТОРІЇ.

Україна. Повернення своєї історії – документальний фільм-дослідження. Наша історія – лише набір вигаданих...
Баннер

Семь простых способов зайти на заблокированные сайты

Нові коментарі

Баннер

24 Канал - онлайн

Прямой эфир

 

Espreso TV - LIVE

Прямой эфир

Громадське ONLINE

Прямой эфир

 

Баннер
Баннер
Баннер

Фотожаба

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

МИ У FACEBOOK