В Україні дозволено конфісковувати майно в осіб, які підтримували сепаратизм

В Україні дозволено конфісковувати майно в осіб, які підтримували сепаратизм

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону "Про протидію та запобігання сепаратизму та подолання наслідків сепаратисткої діяльності на території України (десепаратизації)", передає Інтерфакс-Україна.

За цей законопроект на засіданні у вівторок, 22 липня, проголосували 228 народних депутатів з 265 зареєстрованих у залі засідання. Зокрема, законопроект визначає, що сепаратизм - це діяльність, спрямована на відділення частини території України за етнічними, мовними, релігійними мотивами для створення нової держави, наділеної політичною самостійністю або широкою автономією. Під десепаратизацією в законопроекті розуміється комплекс заходів з протидії будь-яким проявам сепаратизму та запобігання загрозам сепаратизму у майбутньому. Суб'єктами десепаратизаційної люстрації є народні депутати України і помічники народних депутатів, на яких розширюється дію закону про державну службу, депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутати обласної, Київської і Севастопольської міських рад, державні службовці, які займали керівні посади в центральних органах виконавчої влади та їхніх регіональних підрозділах, керівники міських рад та їхні заступники, сільські, селищні, міські голови, керівники та заступники керівників виконавчих органів місцевих рад. Крім того, суб'єктами цього закону є судді, працівники органів прокуратури, голови, заступники та секретарі виборчих комісій, військовослужбовці Збройних сил України та інших військових формувань України, крім військовослужбовців строкової служби, інші особи, які уповноважені виконувати функції держави. Відповідно до законопроекту, підлягають звільненню і тимчасово позбавляються права займати посади, бути обраними або призначеними на посади особи, підозрювані або обвинувачені у скоєнні в період з 22 лютого 2014 дій, що містять ознаки кримінальних правопорушень, пов'язаних з участю в сепаратистській діяльності або в масових акціях сепаратистського характеру . Також покаранню підлягають особи, дії яких пов'язані з участю в сепаратистській діяльності або в масових акціях сепаратистського спрямування. У законопроекті також передбачена конфіскація майна юридичних і фізичних осіб, які причетні до сепаратизму. Рішення про конфіскацію майна приймає суд. Законопроект також зобов'язує Кабінет Міністрів створити центральний орган виконавчої влади з питань десепаратизації й тимчасові органи десепаратизаційної люстрації на місцях.


Верховна Рада України прийняла за основу проект закону "Про протидію та запобігання сепаратизму та подолання наслідків сепаратисткої діяльності на території України (десепаратизації)", передає Інтерфакс-Україна. За цей законопроект на засіданні у вівторок, 22 липня, проголосували 228 народних депутатів з 265 зареєстрованих у залі засідання. Зокрема, законопроект визначає, що сепаратизм - це діяльність, спрямована на відділення частини території України за етнічними, мовними, релігійними мотивами для створення нової держави, наділеної політичною самостійністю або широкою автономією. Під десепаратизацією в законопроекті розуміється комплекс заходів з протидії будь-яким проявам сепаратизму та запобігання загрозам сепаратизму у майбутньому. Суб'єктами десепаратизаційної люстрації є народні депутати України і помічники народних депутатів, на яких розширюється дію закону про державну службу, депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутати обласної, Київської і Севастопольської міських рад, державні службовці, які займали керівні посади в центральних органах виконавчої влади та їхніх регіональних підрозділах, керівники міських рад та їхні заступники, сільські, селищні, міські голови, керівники та заступники керівників виконавчих органів місцевих рад. Крім того, суб'єктами цього закону є судді, працівники органів прокуратури, голови, заступники та секретарі виборчих комісій, військовослужбовці Збройних сил України та інших військових формувань України, крім військовослужбовців строкової служби, інші особи, які уповноважені виконувати функції держави. Відповідно до законопроекту, підлягають звільненню і тимчасово позбавляються права займати посади, бути обраними або призначеними на посади особи, підозрювані або обвинувачені у скоєнні в період з 22 лютого 2014 дій, що містять ознаки кримінальних правопорушень, пов'язаних з участю в сепаратистській діяльності або в масових акціях сепаратистського характеру . Також покаранню підлягають особи, дії яких пов'язані з участю в сепаратистській діяльності або в масових акціях сепаратистського спрямування. У законопроекті також передбачена конфіскація майна юридичних і фізичних осіб, які причетні до сепаратизму. Рішення про конфіскацію майна приймає суд. Законопроект також зобов'язує Кабінет Міністрів створити центральний орган виконавчої влади з питань десепаратизації й тимчасові органи десепаратизаційної люстрації на місцях.
Читайте більше тут: http://expres.ua/news/2014/07/22/110188-ukrayini-dozvoleno-konfiskovuvaty-mayno-osib-pidtrymuvaly-separatyzm

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Актуально


Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

При першій можливості покиньте разом із сім’єю небезпечну зону. У разі неможливості виїхати особисто,...
Мовний режим у школах і завдання дерусифікації

Мовний режим у школах і завдання дерусифікації

Цікавий факт з історії об’єднання Східної і Західної Німеччини навів історик Василь Ткаченко. Одразу...
Голод 33 року. Моторошний фільм про трагедію українського народу "19.33"

Голод 33 року. Моторошний фільм про трагедію українського народу "19.33"

1933 року центральною та східною Україною прокотилася хвиля голоду, яку штучно спровокувала радянська...
Баннер

Семь простых способов зайти на заблокированные сайты

Нові коментарі

Баннер

24 Канал - онлайн

Прямой эфир

 

Espreso TV - LIVE

Прямой эфир

Громадське ONLINE

Прямой эфир

Баннер
Баннер
Баннер

Фотожаба

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

МИ У FACEBOOK