У Краснограді закривають ринок на залізничному вокзалі

У Краснограді закривають ринок на залізничному вокзалі

Робота так званого ринку на залізничному вокзалі вже не один рік викликає жваві обговорення. У місті є як прибічники, так і противники його існування. Та не дивлячись на будь-які доводи «за», його функціонування — поза законом, а торгівля там — несанкціонована.

Як же бути? На це питання шукали відповідь під час наради, яка відбулася у міській раді 20 липня. На неї були запрошені керівники станції Красноград Південної залізниці Микола Чурносов, залізничного вокзалу Надія Ошкукова, представник Красноградського відділу Головного управління Національної поліції в Харківській області Сергій Шарлай, члени постійної комісії міськради з соціальних питань та розвитку інфраструктури міста.

«Не дивлячись на те, що красноградців влаштовує існування цього ринку, ми не повинні миритися із порушенням закону. Окрім того, несанкціонована торгівля м’ясо-молочними продуктами — небезпечна для здоров’я та життя людей. А наше першочергове завдання — благополуччя мешканців громади. Так як наразі немає шляхів врегулювання питання офіційного облаштування місця торгівлі на привокзальній площі, отже нам потрібно узгодити спільний план дій з його ліквідації», — сказав міський голова Володимир Максим, розпочинаючи нараду.

Учасники зібрання обговорили різні варіанти виходу з ситуації, що склалася. У підсумку було вирішено заборонити в’їзд на територію вокзалу всім автомобілям, окрім спецтранспорту. Якщо ж це не вирішити проблему, то будуть вживатися заходи передбачені законодавством України. Стаття 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає за торгівлю в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під’їздах, скверах та в інших невстановлених місцях накладення штрафу від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої. Отже працівники Красноградського відділу Головного управління Національної поліції в Харківській області будуть складати протоколи про адміністративні правопорушення. Так рішення про розмір штрафу та конфіскацію може прийняти тільки суд, то порушник повинен буде сплати не тільки штраф, а й судовий збір, який становить близько 300 гривень.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Актуально


Мовний режим у школах і завдання дерусифікації

Мовний режим у школах і завдання дерусифікації

Цікавий факт з історії об’єднання Східної і Західної Німеччини навів історик Василь Ткаченко. Одразу...
Голод 33 року. Моторошний фільм про трагедію українського народу "19.33"

Голод 33 року. Моторошний фільм про трагедію українського народу "19.33"

1933 року центральною та східною Україною прокотилася хвиля голоду, яку штучно спровокувала радянська...
УКРАЇНА. ПОВЕРНЕННЯ СВОЄЇ ІСТОРІЇ.

УКРАЇНА. ПОВЕРНЕННЯ СВОЄЇ ІСТОРІЇ.

Україна. Повернення своєї історії – документальний фільм-дослідження. Наша історія – лише набір вигаданих...
Баннер

Семь простых способов зайти на заблокированные сайты

Нові коментарі

Баннер

24 Канал - онлайн

Прямой эфир

 

Espreso TV - LIVE

Прямой эфир

Громадське ONLINE

Прямой эфир

 

Баннер
Баннер
Баннер

Фотожаба

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

МИ У FACEBOOK