У Краснограді з'явиться цивільний корпус “Азов”

У Краснограді з'явиться цивільний корпус “Азов”

У Краснограді з'явиться осередок цивільного корпусу “Азов”.

Цивільний Корпус «Азов» – створена при полку АЗОВ громадська організація, активісти та учасники якої є громадянами, котрі хочуть боронити рідні міста від проявів сеператизму та допомогати бійцям на східному фронті.

ЦК АЗОВ стоїть на принципах і світоглядних цінностях українського соціального націоналізму та державного патріотизму. Через ідейний та фізичний гарт членства, практично втілюючи в життя праву ідею, формує нових активних вольових особистостей – творців майбутньої Великої України. Наше безпосереднє завдання: зберігаючи й боронячи Батьківщину, ствердити, посилити і дати розквіт Українській Nації та Державі.

Взимку 2014-2015 р. чітко стала зрозумілою потреба у громадсько-політичній структурі поряд з полком «Азов». Полкові тилові служби і волонтерська мережа, об’єднані в рамках товариства сприяння ЗСУ та ВМФ «Патріот України», остаточно переформатувалися у Цивільний Корпус «Азов», який має стати надійним тилом не тільки для однойменного полку, але й для всієї України.

Утворюється центральний штаб та мережа осередків у всіх регіонах України. Напрямами роботи Цивільного Корпусу «Азов» стають не тільки ліквідація національних (прояви сепаратизму) та соціальних (наркоторгівля, пияцтво, шахрайство тощо) виразок суспільства, але й організація різнопланових соціальних ініціатив та проектів, зокрема дієва пропаганда здорового способу життя та традиційних моральних цінностей.

Літо 2015  – Цивільний Корпус «Азов» приймає участь у допомозі в ліквідації надзвичайних ситуацій на Київщини, організує дитячий табір «Азовець» в Пущі-Водиці, проводить громадсько-політичні курси за програмою школи Націократії в Карпатах.

Осінь 2015 – розпочинає спортивну кампанію «Сильна Нація» по містах України, активно приймає участь у блокаді Криму.

Основними завданнями Цивільного Корпусу є:

 • збір допомоги: речей та засобів, необхідних для якісного виконання бойових завдань в зоні АТО;
 • комплектація особовим складом: набір добровольців та волонтерів у добровольчий полк «Азов»;
 • інформування: правдиве та своєчасне висвітлення подій в зоні АТО та суспільно-політичної ситуації на Сході країни;
 • творення патріотичного середовища: згуртування однодумців навколо національної ідеї.

Основна діяльність:

 • патрулювання з метою забезпечення громадського порядку;
 • забезпечення громадського порядку в місцях великого скупчення людей;
 • публічні акції мітинги, пікетування
 • збір допомоги. Офіційно проводимо збір гуманітарної допомоги для полку АЗОВ;
 • широку агітацію і пропагандусеред населення;
 • видавничу діяльність та культурні заходи;
 • військово – спортивні вишколи та змагання;
 • подорожі до Нацональних святинь України;
 • наукові лекції, семінари та прес-конференції;
 • боротьба з різними антисоціальними та антинаціональними елементами.


Маніфест

«Молоде покоління Патріотів, в умовах неоголошеної війни, розуміючи сучасний стан Нації і Держави як катастрофічний, змагає до повного усунення некомпетентної влади, корумпованих політиків і олігархів від політичного і економічного управління Державою. Ми виступаємо за втілення в життя наступних положень:

1. Солідарність Нації – проти штучного поділу України на Схід і Захід.

2. Сильна, авторитетна, персонально відповідальна влада – проти корупції, безвідповідальності та безликості сучасності.

3. Сильна Унітарна Велика Українська Держава з широкою самоврядністю громад – проти розвалу та окупації країни, в т.ч. під виглядом федералізації.

4. Професійний Парламент спеціалістів – проти некомпетентності та популізму сьогоднішніх депутатів та партій.

5. Двоукладна економіка з поєднанням державного і приватного секторів – проти крайнощів олігархічного капіталізму та комунізму.

6. Націоналізація надр, стратегічних галузей економіки і природних монополій – проти хижацького визиску нашої землі олігархічними структурами.

7. Розвиток банківської системи для стимулювання економічного зростання, встановлення економічно обґрунтованих відсотків – проти узаконеного лихварства і відсоткового рабства.

8. Мінімалізація втручання Держави у розвиток малого і середнього бізнесу – проти тиску корумпованої бюрократичної системи.

9. Вплив робітників на управління і участь у розподілі прибутків підприємств – проти безправного стану робітника, який визискується недобросовісним працедавцем і фальшивими профспілками.

10. Ставка на розвиток науки, освіти та інноваційних технологій як основу могутності Держави – проти сировинної, імпортоорієнтованої, відсталої економіки.

11. Передача всіх прав на землю українському селянину, впровадження інноваційних технологій та державних субсидій у сільськогосподарському виробництві – проти безвідповідальної політики знищення села і виснаження ґрунтів.

12. Пріоритет Національно-Державних інтересів у зовнішній політиці – проти підпорядкування «міжнародним інститутам» і «цінностями», що слугують прикриттям чужим імперіалізмам.

13. Створення Україною Балто-Чорноморського Блоку як основи глобальної та регіональної системи безпеки – проти бездумної надії на Схід або Захід, яка призвела до окупації частини країни.

14. Створення потужної Національної Армії та ВПК, відновлення ядерного статусу України – проти військового безсилля та ганьби сучасності.

15. Посилення контролю за зовнішньою міграцією, зміцнення державних кордонів – проти політики «відкритих дверей», що підточує національні та економічні основи Держави.

16. Відновлення позитивної демографії Української Нації шляхом безпрецедентних Державних програм – проти політики вимирання Нації.

17. Ставка на молоде покоління, його виховання на принципах національної честі та гідності – проти культу споживання.»

Значення символіки

Центральною фігурою емблеми «Азова» є один з найбільш уживаних в українській військовій традиції символів. Так званий знак «Крюк» був надзвичайно популярний серед волинської шляхти і козачих пологів. У сучасній інтерпретації патріотів України він є монограмою, перетином двох букв I і N, які символізують центральне гасло - «Ідея Нації». Буква N має в монограмі староукраїнське написання (саме так писали її в давньоруських і козацьких документах до реформи правопису часів Петра).

Цивільний Корпус «Азов» – створена при полку АЗОВ громадська організація, активісти та учасники якої є громадянами, котрі хочуть боронити рідні міста від проявів сеператизму та допомогати бійцям на східному фронті.
ЦК АЗОВ стоїть на принципах і світоглядних цінностях українського соціального націоналізму та державного патріотизму. Через ідейний та фізичний гарт членства, практично втілюючи в життя праву ідею, формує нових активних вольових особистостей – творців майбутньої Великої України. Наше безпосереднє завдання: зберігаючи й боронячи Батьківщину, ствердити, посилити і дати розквіт Українській Nації та Державі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Актуально


Мовний режим у школах і завдання дерусифікації

Мовний режим у школах і завдання дерусифікації

Цікавий факт з історії об’єднання Східної і Західної Німеччини навів історик Василь Ткаченко. Одразу...
Голод 33 року. Моторошний фільм про трагедію українського народу "19.33"

Голод 33 року. Моторошний фільм про трагедію українського народу "19.33"

1933 року центральною та східною Україною прокотилася хвиля голоду, яку штучно спровокувала радянська...
УКРАЇНА. ПОВЕРНЕННЯ СВОЄЇ ІСТОРІЇ.

УКРАЇНА. ПОВЕРНЕННЯ СВОЄЇ ІСТОРІЇ.

Україна. Повернення своєї історії – документальний фільм-дослідження. Наша історія – лише набір вигаданих...
Баннер

Семь простых способов зайти на заблокированные сайты

Нові коментарі

Баннер

24 Канал - онлайн

Прямой эфир

 

Espreso TV - LIVE

Прямой эфир

Громадське ONLINE

Прямой эфир

 

Баннер
Баннер
Баннер

Фотожаба

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

МИ У FACEBOOK