Що і кого відроджує "Відродження"?

Що і кого відроджує "Відродження"?

Найбільш хитра частина Партії регіонів, яка свого часу свідомо не пішла в "Опозиційний блок", вирішила приміряти для народу "інше обличчя", з’являючись напередодні місцевих виборів під "новими" партійними прапорами.

Серед них – і політичний проект з красивою та оптимістичною назвою "Відродження".

Зараз у Верховній Раді діє однойменна депутатська група під керівництвом В. Хомутинніка, до складу якої входять 22 народних депутати, серед яких – колишні регіонали і ті, хто голосував за сумнозвісні закони 16 січня, які призвели до трагедії на Майдані. Нагадаємо, серед цих прізвищ - Антон Яценко, Ігор Шкіря, Олександр Біловол, Антон Кіссе, Леонід Клімов, Володимир Зубик, Олег Кулініч,  Віктор Остапчук, Володимир Кацуба.

Партія В. Хомутинніка, прізвище якого раніше часто згадувалось у низці гучних скандалів, пов’язаних з тендерною, митною та фінансовою сферами, вже оголосила про намір брати участь у місцевих виборах 25 жовтня і заявила про висунення понад 10 тисяч кандидатів у депутати різних рівнів.

Не інакше, як окозамилюванням можна назвати виборчу рекламу партії "Відродження", від якої, складається враження, йдуть цілком нові політики, які будуть відроджувати Україну, знищену режимом Януковича.

Насправді майже всі ключові гравці цієї партії – провідні члени Партії регіонів і фігуранти цього, тепер вже "злочинного", режиму.

Наприклад, "№1 в Харкові" - соратник Януковича і "провідник" ідеології "русского мира" на Харківщині Геннадій Кернес. На Черкащині "керує" відомий донедавна "регіонал" і друг С. Тулуба Антон Яценко.

До речі, цікаво, що і вічні прихильники широкої коаліції Януковича-Ющенка теж присутні у "Відродженні". Виявляється, що "найкращий прем’єр-міністр" від Ющенка Юрій Єхануров буде балотуватися від цієї партії на мери Києва.

Загально виглядає, що колишні регіонали і найближчі соратники Януковича намагаються якнайдалі дистанціюватися від свого нещодавнього політичного минулого, від ідеологічних, світоглядних дискусій, просто обираючи собі іншу назву і поширюючи красиву рекламу з черговими обіцянками дбати про український народ, відроджувати економіку, поліпшувати добробут українців.

Отож, виборчі результати цього старого-нового проекту будуть залежати від того, чи зможуть його опоненти поінформувати громадян про те, ЩО і КОГО відроджує партія "Відродження".

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Актуально


Мовний режим у школах і завдання дерусифікації

Мовний режим у школах і завдання дерусифікації

Цікавий факт з історії об’єднання Східної і Західної Німеччини навів історик Василь Ткаченко. Одразу...
Голод 33 року. Моторошний фільм про трагедію українського народу "19.33"

Голод 33 року. Моторошний фільм про трагедію українського народу "19.33"

1933 року центральною та східною Україною прокотилася хвиля голоду, яку штучно спровокувала радянська...
УКРАЇНА. ПОВЕРНЕННЯ СВОЄЇ ІСТОРІЇ.

УКРАЇНА. ПОВЕРНЕННЯ СВОЄЇ ІСТОРІЇ.

Україна. Повернення своєї історії – документальний фільм-дослідження. Наша історія – лише набір вигаданих...
Баннер

Семь простых способов зайти на заблокированные сайты

Нові коментарі

Баннер

24 Канал - онлайн

Прямой эфир

 

Espreso TV - LIVE

Прямой эфир

Громадське ONLINE

Прямой эфир

 

Баннер
Баннер
Баннер

Фотожаба

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

МИ У FACEBOOK