"ПРАВИЙ СЕКТОР" на Харківщині зупинив хабарників.

"ПРАВИЙ СЕКТОР" на Харківщині зупинив хабарників.

Режим внутрiшньої окупацiї навіть не думає боротись з корупцією. Доказ тому сьогоднішні події в с. Петропавлівка Куп'янського р-ну Харківської обл.

Вкрай знахабнілі харківські податківці Вовченко К.С. та Бойко О.Н. влаштували перевірку місцевих підприємців. Знаходили дрібні порушення та вимагали хабарі. Підприємці, не бажаючи брати участь в правопорушенні, зателефонували до Куп'янського осередку НВР "Правий сектор". Прибувши на місце події, "Правий сектор" та інші активісти Куп'янску заблокували автомобіль хабарників не даючи змоги втекти, та викликали правоохоронців. Від хвилювання в одного з хабарників з рук випала папка з паперами. Разом з паперами з папки випала пачка грошей з чималенькою сумою. Гроші вилучено як речовий доказ. Для обшуку іншого хабарника викликали працівників прокуратури. Згодом на місце події прибув керівник цих двох "ділків" Чикотіло Іван Іванович для вилучення в них посвідчень, щоб звільнити їх заднім числом. Так йому не хотілось заплямувати честь податкової. Не вийде! Заплямовані вже так, що і з відбілювачем не відмиєш.

Прибувши на мiсце злочину представники прокуратури та СБУ заарештували злочинцiв. Свідомі підприємці написали заяви на хабарників податкової. На разі тривають слідчі дії.

Українці! Досить годувати корупцію! Пам'ятайте, що даючи хабара дерслужбовцю, навіть самого маленького, ви не лише полегшуєте свій гаманець та робите аморальний вчинок. Ви ще й підживлюєте явище корупції в Україні, яке дедалі більше її роз'їдає! Приєднуйтесь до боротьби зі злочинними діями держслужбовців. Разом ми переможемо це ганебне явище! "Правий сектор" Куп'янск стежитеме за розлiдуванням цiєї справи!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Актуально


Мовний режим у школах і завдання дерусифікації

Мовний режим у школах і завдання дерусифікації

Цікавий факт з історії об’єднання Східної і Західної Німеччини навів історик Василь Ткаченко. Одразу...
Голод 33 року. Моторошний фільм про трагедію українського народу "19.33"

Голод 33 року. Моторошний фільм про трагедію українського народу "19.33"

1933 року центральною та східною Україною прокотилася хвиля голоду, яку штучно спровокувала радянська...
УКРАЇНА. ПОВЕРНЕННЯ СВОЄЇ ІСТОРІЇ.

УКРАЇНА. ПОВЕРНЕННЯ СВОЄЇ ІСТОРІЇ.

Україна. Повернення своєї історії – документальний фільм-дослідження. Наша історія – лише набір вигаданих...
Баннер

Семь простых способов зайти на заблокированные сайты

Нові коментарі

Баннер

24 Канал - онлайн

Прямой эфир

 

Espreso TV - LIVE

Прямой эфир

Громадське ONLINE

Прямой эфир

 

Баннер
Баннер
Баннер

Фотожаба

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

МИ У FACEBOOK