Полтавці записали попереджуюче звернення до Володимира Путіна

Полтавці записали відео звернення до росіян і Володимира Путіна, де попереджують, що напад на нашу землю буде жорстко каратися

В інтернет мережі з’явився ролик зі зверненням полтавців до росіян і Володимира Путіна. Відео було знято головою громадського руху «ЗЛАМ стереотипів» Олександром Кобою, на організованою ним «Бандерленді Перезавантаження». Акція проходила на вулиці Жовтневій до річниці створення Української Повстанської Армії. Відвідувачі могли ознайомитися з вуличним музеєм історії УПА, а також покидати водяними кульками в Януковича, Путіна і представників самопроголошених ДНР І ЛНР. Там же було записано і звернення до росіян і Володимира Путіна.

— Ми зустрінемо москалів з багнетами, не чіпайте вільну Україну, — говорять чоловіки на початку відео. Дорогі росіяни ми чекаємо вас усіх в Полтаві. Готові посадити усіх вас на кіл. Не приїжджайте сюди. Полтава — це петлюрівсько, бандерівсько, мазепенське місто.

— Я як історик скажу, що історія повторюється. Росіяни сюди приходили не раз — в 1917, 1918 році, в 20-х роках ХХ століття. Потім приходили і пізніше, — розповідає викладач ПНПУ ім. В.Г.Короленка Ігор Сердюк. — Якщо прийдуть зараз з якимось лихими намірами, то можливо від них полтавський чорнозем стане, ще більш родючішим. Полтавщина завжди була українською землею. І ніколи такого не буде, що хтось тут зазиватиме Путіна.

Де хто був налаштований менш спокійно:

— Полтава це мирне місто, як і вся Україна, — розповідає чоловік, — Дорогі росіяни ми розберемося самі у своїх проблемах. Виведіть війська і Україна розбереться сама, що їй робити і з ким їй жити.

Звернувся до Володимира Путіна і полтавський боєць батальйону «Дніпро-1» Віктор Трофименко, після чого почав бити битою його опудало.

У відео ролику «ЗЛАМ стереотипів» попереджає, що прояви «ватності» в Полтаві будуть шкідливими для вашого здоров’я, а спроби проведення проросійських мітингів, будуть жорстко каратися.

Микола ЛИСОГОР, «Полтавщина»


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Актуально


Мовний режим у школах і завдання дерусифікації

Мовний режим у школах і завдання дерусифікації

Цікавий факт з історії об’єднання Східної і Західної Німеччини навів історик Василь Ткаченко. Одразу...
Голод 33 року. Моторошний фільм про трагедію українського народу "19.33"

Голод 33 року. Моторошний фільм про трагедію українського народу "19.33"

1933 року центральною та східною Україною прокотилася хвиля голоду, яку штучно спровокувала радянська...
УКРАЇНА. ПОВЕРНЕННЯ СВОЄЇ ІСТОРІЇ.

УКРАЇНА. ПОВЕРНЕННЯ СВОЄЇ ІСТОРІЇ.

Україна. Повернення своєї історії – документальний фільм-дослідження. Наша історія – лише набір вигаданих...
Баннер

Семь простых способов зайти на заблокированные сайты

Нові коментарі

Баннер

24 Канал - онлайн

Прямой эфир

 

Espreso TV - LIVE

Прямой эфир

Громадське ONLINE

Прямой эфир

 

Баннер
Баннер
Баннер

Фотожаба

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

МИ У FACEBOOK