Бійцями батальйону «Січ» за ніч було знищено близько 10-ти сепаратистів

Бійцями батальйону «Січ» за ніч було знищено близько 10-ти сепаратистів

27 вересня бійці батальйону особливого призначення «Січ» повернулися із передової АТО до свого місця дислокації. Більше доби січовики допомагали бійцям Нацгвардії та батальйону «Київська Русь» обороняти блокпости на передовій поблизу Горлівки та Дебальцево. За бійцями батальйону «Січ» було закріплено 4 блокпости: 26, 27, 28 та Д1. Як відзначають військові, на жодному із блок-постів не було спокійної ночі.

Зокрема, бійцям батальйону особливого призначення «Січ» на блок-посту Д1 за ніч було знищено близько 10-ти сепаратистів. Вдалося знищити автівку із сімома терористами, які намагалися манівцями під’їхати до позиції українських військових. Також у зелених насадженнях поблизу блок-посту було знищено кулеметником «Січі» диверсійну групу терористів, яка тричі за ніч намагалася проникнути на підконтрольну українським військовим територію.

«Бійці батальйону «Січ» виїхали на передову, аби допомогти нашим військовим у охороні підконтрольних нам територій. Про наступ зараз не йдеться, адже у нас так зване «перемир’я». Завдяки нашим бійцям багато хлопців, що знаходяться вже близько місяця в зоні АТО змогли нарешті нормально відпочити за останній час, бо заміна їхня не поспішає їхати.

Щодо сепаратистів. Нашими бійцями, завдяки тепловізору (!), було виявлено автівку, яка рухалась із відключеними фарами просто у напрямку блок-посту. Завдяки швидкому реагуванню та співпраці із Нацгвардією і бійцями «Київської Русі», це авто було знищено ще на підступах до наших позицій.

Також ми виявили місця розміщення ворожих снайперів. На жаль, вони знаходились на великій відстані і стрілецькою зброєю там нічого не зробиш. Тож ми дали координати побратимам із «Київської Русі», які декількома залпами із БРДМ знищили знайдені снайперські позиції.

За час несення служби ми потрапили три рази під артилерійський обстріл, а також двічі під стрілецький, адже наш блок-пост знаходився всього у декількох кілометрах від території, яку досі контролюють сепаратисти. Довкола нас постійно рухалися ворожі розвідники та диверсійні групи, адже постійно спрацьовували розтяжки із сигнальними ракетами та гранатами. Але одну таку групу нам теж вдалося знищити. Саме наш кулеметник близько 4-ї години ранку помітив рух у «зеленці», після чого почав вести вогонь на ураження», – розповів командир 1-ї роти батальйону ОП «Січ» Богдан Павлик.

Також бійцям «Січі» на 27-му блок-посту вдалося затримати так звану «гуманітарку» для сепаратистів – 10 ящиків горілчаних виробів та хліб, яку особи кавказької національності везли до Горлівки.

«Ми зупинили авто із підозрілим вантажем. Коли перевірили вміст автівки, виявили там 10 ящиків горілчаних виробів. Перевізники, до речі, особи кавказької національності, намагалися із нами всіляко домовитися, аби ми пропустили їхню «гуманітарку» до Горлівки. Розвантаживши машину, водії думали, що ми залишимо все собі. Натомість, наші бійці показали, що буде із кожним посібником сепаратистів або ж із підозрілою «гуманітаркою» – усі 200 пляшок горілки були показово розстріляні», – розповів боєць батальйону «Січ» Сергій Сергійович.

Для бійців Нацгвардії, які несуть службу на 28 блок-посту, офіцер «Січі» Валерій провів додаткові навчання із використання гранатометів, що дуже порадувало військових.

Прес-служба батальйону ОП «Січ»


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Актуально


Мовний режим у школах і завдання дерусифікації

Мовний режим у школах і завдання дерусифікації

Цікавий факт з історії об’єднання Східної і Західної Німеччини навів історик Василь Ткаченко. Одразу...
Голод 33 року. Моторошний фільм про трагедію українського народу "19.33"

Голод 33 року. Моторошний фільм про трагедію українського народу "19.33"

1933 року центральною та східною Україною прокотилася хвиля голоду, яку штучно спровокувала радянська...
УКРАЇНА. ПОВЕРНЕННЯ СВОЄЇ ІСТОРІЇ.

УКРАЇНА. ПОВЕРНЕННЯ СВОЄЇ ІСТОРІЇ.

Україна. Повернення своєї історії – документальний фільм-дослідження. Наша історія – лише набір вигаданих...
Баннер

Семь простых способов зайти на заблокированные сайты

Нові коментарі

Баннер

24 Канал - онлайн

Прямой эфир

 

Espreso TV - LIVE

Прямой эфир

Громадське ONLINE

Прямой эфир

 

Баннер
Баннер
Баннер

Фотожаба

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

МИ У FACEBOOK